Project Description

Dünyanın en büyük Açık Su Yüzme organizasyonu olan OCEANMAN Türkiye’de…
Her bir organizasyonuna onlarca ülkeden, bini aşkın yüzücünün katıldığı OCEANMAN’de dünyanın en iyi master yüzücüleri ile beraber start alıp, onlarla yarışma keyfi için seni 11-12 Mayıs 2019’da Alanya’ya bekliyoruz..
15 ülke 16 şehirde gerçekleşen organizasyon, şampiyona şeklinde düzenlenmekte. Sezon sonunda yapılacak olan Dünya Şampiyonası Finallerine Alanya’da slot kazanma şansın var.

Bugüne kadar birçok yüzme yarışına katılmış olabilirsin, ama OCEANMAN olmak bambaşka bir deneyim.. Haydi sen de katıl, bunun gururunu yaşa, hayallerini gerçekleştir.

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

11-12  Mayıs 2019

**Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre yarış günü beklenen hava sıcaklığı 30 – 32°C, Deniz Suyu Sıcaklığı 22 – 23°C ‘dir.

Alanya’nın benzersiz coğrafyasında sıradışı bir parkur seni bekliyor. Keykubat plajından, Kleopatra plajına yüzerken tarihi Alanya Kalesi’nin çevresini dönüyoruz.

Açık Su Yüzme dünyasının kapıları global çapta açılıyor. 30’u aşkın ülkeden 1000 civarı yabancı sporcu ile gerçek rekabet ve dostluk seni bekliyor..

Haydi sen de OCEANMAN ol…

 • 1,5K / 5K / 10K parkurları

 • Takım ve Çocuk yarışları

 • Oceanman Anı Madalyası

 • Dünya finallerine slot kazanma şansı

 • 2 farklı plaja yayılmış etkinlik alanı

 • Oceanman hediye kiti

 • Yüzen beslenme noktaları

 • Plajlarda zengin ikramlar

 • Maksimum güvenlik

 • Yüzlerce yabancı yüzücü ile rekabet

 • Expo alanı ve anı ürünleri

 • Yarışı canlı olarak takip edebilme imkanı

ALANYA
SENİ
ÇAĞIRIYOR

Türkiye’nin en güzel parkurunda yarışıyoruz. Keykubat plajından verilen start ile Alanya Kalesi çevresinde yüzüp, Kleopatra plajında 5K Half Oceanman tamamlanıyor. 10K Oceanman yüzücüleri ise Kleopatra plajındaki beslenme noktasında soluklanıp, Keykubat plajına geri yüzüyorlar.

PARKURLARIMIZ

Alanya, her seviyede yüzücü için OCEANMAN olma imkanı sunuyor. 2 güne yayılan 5 farklı etap ile heyecanlı bir haftasonu yaşıyoruz. Yaşınız veya yüzme seviyeniz ne olursa olsun mutlaka size uygun bir OCEANMAN parkuru mevcut…

oceankids7-14 yaş arası gençler 500mt’lik parkurda Açık Su dünyasına adım atıyorlar. Geleceğin OCEANMAN’leri finisher madalyaları ile okula döndüklerinde çok daha havalı olacaklar 😉

Oceanman Team Relay3x750mt bayrak yarışına var mısın? Eğlence, heyecan, rekabet, adrenalin hepsi burada… Bayrak yarışının dinamizmini denizde yaşamak benzersiz bir deneyim. Takımını kur, bunun bir parçası ol sen de.

Oceanman SPRINT 1.5K Yüzme yarışlarında yeniyim veya kısa mesafede hızlıyım diyorsan bu harika 1,5K’lık parkur tam sana göre. İster kendini dene, istersen zamana karşı yarış. Yeni hedefler koyup, kış sezonunda antrenman motivasyonu kazanmak için ideal
Half Oceanman 5K “Alanya’ya gelmişken bu rota kaçmaz” diyorsan bu parkur senin için.  Bir plajdan diğerine, tarihi kalenin çevresinde, derin sularda yüzmenin keyfi ve heyecanı tarif edilemez. Seneye kesin 10K’dasın!

Oceanman 10 K Yüzme bağımlıları için efsane parkur… 10K yüzüp OCEANMAN olma şansı bu parkurda. Dünyanın en iyi master yüzücüleri ile start alıp, yarışmak, en iyinin en iyileri arasında anılmak. Bir açık su yüzücüsü daha ne ister ki…

(** Türkiye Yüzme Federasyonu’nun TYF-2019/05-MAS-B01 nolu izin yazısı uyarınca,  70 yaş ve üzeri sporcuların 10K parkurunda yarışmaya katılmalarına onay verilmemiştir.)

OCEANMAN GLOBAL YARIŞ KURALLARI
OCEANMAN ALANYA ETKİNLİK PROGRAMI

ŞİMDİ

OCEANMAN

OLMA ZAMANI

TÜRK SPORCULAR İÇİN KAYIT ÖNCESİ ÖNEMLİ DUYURU
YARIŞ KAYDI İÇİN

KONAKLAMA